Szczecin z lotu ptaka w 2010 roku (FOTO)

 

Już trzy lata mija od dnia kiedy miałam okazję przeżyć niesamowitą przygodę jaką był lot nad Szczecinem. Część zdjęć z tego wydarzenia już dawno opublikowałam na stronie, ale przeglądając niedawno archiwum w komputerze stwierdziłam, że mam jeszcze sporo ciekawych ujęć, które być może zainteresują Was gdyż przedstawiają dobrze Wam znane miejsca, a może Wasze domy? ;-)

 

Półgodzinny lot nad Szczecinem był prezentem urodzinowym od moich przyjaciół. Przy okazji mogę z całego serca polecić taką formę prezentu, gdyż na pewno jest to niesamowite przeżycie! Buja o wiele bardziej niż w dużych samolotach, odczuwalny jest praktycznie każdy podmuch wiatru, przeciążenia są bardzo odczuwalne, więc nie jest to raczej rozrywka dla kogoś ktoś źle znosi jazdę windą lub karuzelą. Jednak oglądanie miasta z góry jest niesamowite i nie można tego porównać do jeżdżenia kursorem po Google Maps ;-)

Zdjęcia nie są najlepszej jakości, gdyż i sprzęt nie był najlepszy i przejrzystość powietrza słaba. Jeśli pamiętacie, to 10 dni wcześniej nastąpiła erupcja islandzkiego wulkanu o dźwięcznej nazwie – Eyjafjallajökull – co spowodowało, że znaczna część strefy powietrznej w Europie została zamknięta. Mojemu lotowi nic jednak nie przeszkodziło i odbył się bez problemów.

Poniżej wygrzebane z archiwum zdjęcia Szczecina, które wcześniej nie były publikowane. W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia z lotu.

 

 

 

Dodatkowe informacje