Wracamy do życia!

Po ponad czterech latach kompletnego zastoju strona Wirtualny Przewodnik po Szczecinie wraca do świata żywych. Prace nad nową wersją strony ciągle jeszcze są w toku. Mogą więc się jeszcze zdarzyć drobne niedoróbki. Z góry za nie przepraszam i obiecuję sumienną pracę nad naprawą wszelkich błędów

 

Ostatnie uaktualnienie miało miejsce w kwietniu 2008 roku. Informowałyśmy wtedy o rozbiórce budynku Zakładów Przemysłu Odzieżowego "Odra". Przez ten czas wiele wydarzyło się w Szczecinie, powstały nowe budynki, niektóre miejsca zmieniły się nie do poznania.

 

Wirtualny Przewodnik po Szczecinie również przeszedł gruntowne zmiany. Od tej pory strona będzie firmowana głównie nazwą domeny KochamSzczecin.pl, która jest krótsza i łatwiejsza do zapamiętania.

 

Do strony doszedł nowy dział, który skierowany będzie głównie do turystów. W dziale Informacja turystyczna prezentowane będą przydatne zagadnienia, jakie zaciekawią osoby przybywające do naszego miasta. Powstał również dział Okolice Szczecina, który ma być inspiracją dla samych szczecinian do zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy. Na dzisiaj znajduje się tam tylko jeden artykuł, ale kolejne dojdą już wkrótce. Mam nadzieję, że prezentowane w nim miejsca zachęcą mieszkańców Szczecina do weekendowych wycieczek.

 

Natomiast dział "Zespoły", gdzie do tej pory prezentowane były krótkie biografie lokalnych zespołów, został usunięty. O ile 10 czy nawet jeszcze 5 lat temu istnienie takiego działu było zasadne, dziś w dobie MySpace i YouTube nie ma większego sensu. Zespołom serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę samych sukcesów!

 

Zachęcam do samodzielnego sprawdzenia co jeszcze zmieniło się na stronie. Zapraszam również do grona fanów KochamSzczecin.pl na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiać będą się informacje o zmianach na stronie i nie tylko. Przy okazji witam wszystkich nowych odwiedzających, a stałym bywalcom dziękuję za dotychczasowe wsparcie! 

 

Z pozdrowieniami,

Agata Stankiewicz - administrator strony

 

 

Dodatkowe informacje